Kontakti

KG KNUTSSON SIA
Gunāra Astras iela 3, Rīga, LV-1084, Latvija
tālrunis: 26 499 811
e-pasts: kgk@kgk.lv

Vairumtirdzniecības partneru un dīleru projektu vadītāji
 
Artūrs Škutāns
Pārdošanas komandas vadītājs
e-pasts: arturs.skutans@kgk.lv
tālrunis: 22 036 040
 
Andris Bogomols
Reģionālais tirdzniecības sektora vadītājs
Vairumtirgotāji un dīleri
e-pasts: andris.bogomols@kgk.lv
tālrunis: 26 318 006

Artūrs Pļaviņš
Reģionālais tirdzniecības sektora vadītājs
Vairumtirgotāji un dīleri
e-pasts: arturs.plavins@kgk.lv
tālrunis: 29 763 032
 
Renārs Plinte
Reģionālais tirdzniecības sektora vadītājs
Vairumtirgotāji un dīleri
e-pasts: renars.plinte@kgk.lv
tālrunis: 22 00 33 98
 
Mārtiņš Kvitka
Reģionālais tirdzniecības sektora vadītājs
Vairumtirgotāji un dīleri
e-pasts: martins.kvitka@kgk.lv
tālrunis: 27 292 121
_______________________________________________

Armands Ozoliņš
Produktu grupas vadītājs
THULE, BRINK, DOMETIC (Waeco), OSRAM u.c. 
e-pasts: armands.ozolins@kgk.lv 
tālrunis: 27 112 200

Mārtiņš Logins
Produktu grupas vadītājs
SACHSBREMBOVARTABOSCH, KNECHTLEMFORDER u.c
Rezerves daļas, eļļas 
e-pasts: martins.logins@kgk.lv 
tālrunis: 29 236 022

Roberts Sarkanis
Produktu grupas vadītājs
KAMASA TOOLS, VDO tahogrāfi, CTEK, AUTOCOM u.c.
Servisa iekārtas, auto ķīmija
e-pasts: roberts.sarkanis@kgk.lv 
tālrunis: 22 182 222

Matīss Ošs
Produktu grupas vadītājs
WEBASTO, HELLA, CALIX, VODAFONE AUTOMOTIVE u.c.
e-pasts: matiss.oss@kgk.lv
tālrunis: 26 187 474

Ralfs Ašmanis
Produktu grupas vadītājs
ZF produktu grupa
e-pasts: ralfs.asmanis@kgk.lv 
tālrunis: 29 231 471

 _______________________________________________

Edgars Kaupe
Iepirkumu speciālists
e-pasts: edgars.kaupe@kgk.lv
tālrunis: 26 655 203

_______________________________________________

Noliktava
e-pasts: noliktava@kgk.lv

 _______________________________________________

Galvenā grāmatvede

Dace Kalnupa
e-pasts: dace.kalnupa@kgk.lv
tālrunis: 67 807 876

_______________________________________________

Uzņēmuma vadītājs un valdes loceklis

Normunds Prunte
e-pasts: normunds.prunte@kgk.lv
tālrunis: 25 600 945