Kā jauni biedri - KG Knutsson tiek uzņemti "Auto Asociācijā"

Šī gada septembrī Auto Asociācijā ir uzņemti jauni biedri, uzņēmums - KG Knutsson, augstas kvalitātes auto aksesuāru un rezerves daļu pārstāvis.

KG Knutsson SIA darbību Latvijā uzsāka 2003. gada rudenī. Pa šo laiku vietējā tirgū ir labi pozicionēti un kļuvuši pazīstami tādi zīmoli kā Calix, Thule, Webasto, VDO, ZF, Hella, NGK, Philips, Blaupunkt, u.c. Lielākā daļa uzņēmuma klientu ir mazumtirgotāji, auto dīleri, auto aksesuāru veikali un auto servisi. KG Knutsson Latvijas biroja galvenie raksturlielumi – 4.6milj. apgrozījums 2018.gadā, 26 darbinieki, 1543m2 noliktavas platība un 240 piegādātāji no visas pasaules. KG Knutsson SIA Latvijas biroja mātes uzņēmums KGK Holding ir ģimenes uzņēmums ar centrālo biroju Sollentunā, Zviedrijā, kas darbojas jau vairāk kā 50 gadus. “Uzņēmums kā importētājs  šogad maina vairāk savu darbības akcentu uz vairumtirdzniecību, nostiprinot savu darbību pie esošiem un jauniem dīleriem un partneriem”, KG Knutsson direktors Normunds Prunte. 

Auto Asociācija ir profesionāla organizācija, kas dibināta 1994.gadā un apvieno automobiļu, rezerves daļu tirgotājus un auto servisa pakalpojuma sniedzējus. Šobrīd asociācijā ir 21 biedrs, kas pārstāv vairāk kā 30 vieglo un kravas automobiļu, autobusu ražotāju, kā arī lielu skaitu auto aksesuāru zīmolus. Asociācijas darbības mērķi un aktīva darbība ir vērsti uz godīgas uzņēmējdarbības veicināšanu, kvalitatīvu pakalpojumu sniegšanu un preču tirdzniecību, Latvijas sabiedrības izglītošanu par mehānisko transportlīdzekļu iegādi, ekspluatāciju un remontu, kā arī patērētāju tiesību aizsardzības jautājumiem.